Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden

Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!
Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!Various Artists Books - Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden kopen? Bied vanaf 40!
  • Various Artists Books
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 2018
Techniek Hardcover
Onderwerp Overig
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
Pagina's 240
Boektitel: Onder de toonbank: pornogarfica en erotica in de Nederlanden, 2018.
Formaat: 27 x 22 cm
Onderwerp: Erotiek
Redactie: Marita Mathijsen, Bert Sliggers, e.a.
Uitgever: Van Oorschot, 2018
Uitvoering: Hardcover
Aantal pagina: 240 p.

In 2018 vond in Museum Meermanno in Den Haag een tentoonstelling plaats met de titel ‘Porno op papier. Taboe en tolerantie door de eeuwen heen’. Tegelijk verscheen bij Uitgeverij Van Oorschot een groot overzichtswerk ‘Onder de toonbank. Pornografie en Erotica in de Nederlanden’ dat tijdens de opening van de tentoonstelling op 21 maart 2018 wordt gepresenteerd.

Nooit eerder verscheen er zo’n compleet en rijk geïllustreerd overzichtswerk van de Nederlandse pornografie. Aan de hand van prachtige, opruiende en prikkelende illustraties vertelt ‘Onder de toonbank’ de geschiedenis van de Nederlandse erotica en pornografie. Experts als Inger Leemans, Marita Mathijsen en Bert Sliggers nemen de belangrijkste bloeiperiodes van de Nederlandse porno onder de loep; tegelijk is er aandacht voor thema’s als pornografische strips, homo-erotica en kolonialisme in de pornografie.

Altijd in de kast gestaan!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harlingen, Nederland
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 21,00
Wereldwijd € 40,00

Various Artists Books

Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Bombazijn
Lid sinds 2010
51 verkochte items
Alle items (10)
22 cm
27 cm