Various Artists Books - over grafiek: 6 boeken
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisatie Originele houtsnede 1911 Roethel 124
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Afmetingen | 28 x 17.5 x 17.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Onbeschadigde conditie | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.