Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
14k goud met zilver ring bezet met roos geslepen diamanten 0.15 ct - rm 17.25
Jopie Huisman - Kleurengiclee ROODBAAIEN HEMD OP BLAUWE DEUR
Koralen collier met 14k gouden slot - 43 cm
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Varia |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 34.5 x 27.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Tekeningen in zeer goede staat. De map is in goede gebruikte staat, omslag licht beschadigd. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.