Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 61 x 36 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Lichte gebruik sporen | |