Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany"
14k witgouden collier met hanger bezet met parel en diamant
18k geelgouden collier met goud met platina hanger met parel en diamant
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Aquarel |
Drager | Karton |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
in prima staat en zeer bijpassend ingelijst. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schagen, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.