Dit item is niet beschikbaar
Cristal T. Murano - Vintage opaalglazen vaas met melts uit de jaren 60
Martin van Waning - Straatscene met arbeiders, jaren 20 - ets, in een mooie lijst van Krützmann
Jan Wolkers - 'Winterbeelden IV' (1995)
Corneille - Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube (7' (1967)