Wim Bosma - Afrikaanse vrouwen bereiden voedsel

Wim Bosma - Afrikaanse vrouwen bereiden voedsel kopen? Bied vanaf 295!
Wim Bosma - Afrikaanse vrouwen bereiden voedsel kopen? Bied vanaf 295!Wim Bosma - Afrikaanse vrouwen bereiden voedsel kopen? Bied vanaf 295!
  • Wim Bosma (1902-1985)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gouache
Stijl Afrikaans
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 72 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Figuratieve abstractie, Afrikaanse vrouwen doende met het (voor)bereiden van de maaltijd. Fraaie gouache , bevestigd op board.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25