Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Zeefdruk |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1170 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Blaricum, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.