Goud met zilver ring bezet met parel en diamant 0.20ct - rm 17.75
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Alex
Armando - Armando - giclee op linnen: Das Wald
Ria Jeuris - Acryl op doek, De kleur van mijn verf wordt alsmaar lichter (Groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurrijke zeefdruk met monogram D. L.
Nummer 301/310
Niet ingelijst, in uitstekende conditie.
Afmeting: 34,5 x 42 cm.