3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Bonaventura Peeters - Segelschiffe im Sturm Original Gemälde kopen? Bied vanaf 18000!
Bonaventura Peeters (1614-1652) Nederlands Belgisch Zeilschepen in de storm origineel
Afmetingen 55 x 85 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 18.000
Frans Van Immerseel - Volksspreuk: "Elke boer kust zijn vrouw op zijn manier" kopen? Bied vanaf 40!
Frans Van Immerseel (1909-1978) Belgisch Volksspreuk: "Elke boer kust zijn vrouw op zijn manier"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23.3 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Rob Cox - naakt kopen? Bied vanaf 40!
Rob Cox (1936) Nederlands naakt
Techniek Ets
Afmetingen 33.5 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Abe Gerlsma - Waterland kopen? Bied vanaf 70!
Abe Gerlsma (1909-2012) Nederlands Waterland
Techniek Ets
Afmetingen 27.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Jacques Snoeck - oosters tafereel kopen? Bied vanaf 40!
Jacques Snoeck (1881-1921) Nederlands oosters tafereel
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Ciano Siewert - dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 40!
Ciano Siewert (1942) Nederlands dorpsgezicht
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Frans Van Immerseel - spreuk: God gaf ons geen linnen, maar garen om te spinnen kopen? Bied vanaf 40!
Frans Van Immerseel (1909-1978) Belgisch spreuk: God gaf ons geen linnen, maar garen om te spinnen
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Tony Binder - Passanten und junge Orientalin mit ihrem Kind auf einem Kamel kopen? Bied vanaf 1200!
Tony Binder (1868-1944) Oostenrijks Voorbijgangers en jonge oosterse vrouw met haar kind op een kameel
Afmetingen 50 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Jan Saudek - hardcover: Life, love, death & other such trifles >> handgesigneerd << kopen? Bied vanaf 90!
Jan Saudek (1935) Tsjechisch hardcover: Life, love, death & other such trifles >> handgesigneerd <<
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 90
Willem Veldhorst - Wassenaar (twee etsen) kopen? Bied vanaf 40!
Willem Veldhorst Nederlands Wassenaar (twee etsen)
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Johan Hemkes - Nannewiid (Friesland) kopen? Bied vanaf 65!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Nannewiid (Friesland)
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Hans Geernaert - Lotus en Berg kopen? Bied vanaf 33!
Hans Geernaert (1937) Nederlands Lotus en Berg
Techniek Aquarel
Afmetingen 71 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 33
Marius de Jongere - olie op doek - Rotterdamse havenzicht, gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!
Marius de Jongere (1912-1977) Nederlands olie op doek - Rotterdamse havenzicht, gesigneerd
Afmetingen 67 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 495
1 bieding
Frans de Nocker - dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 30!
Frans de Nocker (1884-1955) Nederlands dorpsgezicht
Techniek Gouache
Afmetingen 46 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Franca Muller Jabusch - Rabbi kopen? Bied vanaf 55!
Franca Muller Jabusch (1952-2011) Nederlands Rabbi
Techniek Aquarel
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Charlotte Molenkamp - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
A.W. van Munster - Rotterdam, Lange Torenstraat met Laurenskerk kopen? Bied vanaf 25!
A.W. van Munster Nederlands Rotterdam, Lange Torenstraat met Laurenskerk
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jan Mankes - Heliogravure " Twee konijnen " kopen? Bied vanaf 175!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Heliogravure " Twee konijnen "
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Anton Heyboer - kleurenets - gesigneerd en guldendruk - 1984 kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands kleurenets - gesigneerd en guldendruk - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 104 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 225
1 bieding
Hendrik Breedveld - dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Breedveld (1918) Nederlands dorpsgezicht
Afmetingen 33 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Fons Haagmans - Zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Fons Haagmans (1948) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 85
Adriaan van 't Hoff - Kuiperspoort Middelburg kopen? Bied vanaf 60!
Adriaan van 't Hoff (1893-1939) Nederlands Kuiperspoort Middelburg
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hendrikus Roodenburg - Rotterdam Waalhaven kopen? Bied vanaf 75!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Rotterdam Waalhaven
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Arman - Arman kopen? Bied vanaf 350!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Arman
Techniek Litho
Afmetingen 78.5 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Johan Briede - Struggle for life kopen? Bied vanaf 50!
Johan Briede (1885-1980) Nederlands Struggle for life
Techniek Litho
Afmetingen 18.3 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Niet of onleesbaar gesigneerd - Retro asbak van Bass Pale Ale bier England kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Retro asbak van Bass Pale Ale bier England
Afmetingen 4 x 21 x 21 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Jan Schaeffer - Groothoofd Dordrecht. kopen? Bied vanaf 495!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Groothoofd Dordrecht.
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Niet of onleesbaar gesigneerd - Hoeve bij een haventje kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Hoeve bij een haventje
Afmetingen 36 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Piet Hohmann - St. Maartenskerk Zaltbommel kopen? Bied vanaf 20!
Piet Hohmann (1935) Nederlands St. Maartenskerk Zaltbommel
Techniek Gravure
Afmetingen 43 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Techniek Litho
Afmetingen 79.5 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Romain Steppe - Zeezicht met zeilboten kopen? Bied vanaf 149!
Romain Steppe (1859-1927) Belgisch Zeezicht met zeilboten
Afmetingen 27 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 149
1 bieding
Corneille - Haan en Hen kopen? Bied vanaf 370!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Haan en Hen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 370
Gertie Janssen - Cleopatra II kopen? Bied vanaf 25!
Gertie Janssen (1947) Nederlands Cleopatra II
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Joris Minne - Vrede kopen? Bied vanaf 35!
Joris Minne (1897-1988) Belgisch Vrede
Techniek Gravure
Afmetingen 16 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Gena - Abstract Time kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Abstract Time
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Couzijn van Leeuwen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 38!
Couzijn van Leeuwen (1959-2019) Nederlands Zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Peter Diem - Cow in Field - Origineel op doek kopen? Bied vanaf 375!
Peter Diem (1945) Nederlands Cow in Field - Origineel op doek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Jan Cremer - Toscane - ingelijst - 2001- 125 ex - groot kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Toscane - ingelijst - 2001- 125 ex - groot
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Jan Hendrik Maronier - Zeeuwse vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Jan Hendrik Maronier (1883-1981) Nederlands Zeeuwse vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
€ 25
Peter Klashorst - Fruitmeisje - ingelijst - groot - EA. kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Fruitmeisje - ingelijst - groot - EA.
Techniek Offset
Afmetingen 105 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Corneille - Wereldkerstcircus, Koninklijk Theater Carré 1990 kopen? Bied vanaf 25!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wereldkerstcircus, Koninklijk Theater Carré 1990
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 83 cm (h x b)
€ 25
Jacqueline Schäfer - Amsterdammertje - 99 ex. - Opruimingsprijs!! kopen? Bied vanaf 50!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Amsterdammertje - 99 ex. - Opruimingsprijs!!
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Louis Legrand - De la barre kopen? Bied vanaf 190!
Louis Legrand (1863-1951) Frans De la barre
Techniek Gravure
Afmetingen 30 x 45.5 cm (h x b)
€ 190
Jacqueline Schäfer - Face 1 en 2 - 99 ex. - Opruimingsprijs!! kopen? Bied vanaf 80!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Face 1 en 2 - 99 ex. - Opruimingsprijs!!
Afmetingen 62 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Jan Cremer - Tulips 1995, Paris-New York, Museum van der Togt Amstelveen kopen? Bied vanaf 50!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulips 1995, Paris-New York, Museum van der Togt Amstelveen
Techniek Offset
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
€ 50
Alfred Manessier - Composition kopen? Bied vanaf 250!
Alfred Manessier (1911-1993) Frans Composition
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Rob Kars - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Rob Kars (1946) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Elias Stark - Visser in bootje kopen? Bied vanaf 25!
Elias Stark (1849-1933) Nederlands Visser in bootje
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 33 cm (h x b)
€ 25