Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie
Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans
Albertus Verhoesen - Kippenhok
Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!)
Hans Innemee - Gemengde techniek op hout: Rhythm of nature - 1996
Brian Ballard - olieverf op doek: black vase in mirror - 1990
Arnulf Rainer - Violette Zudeckung
Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969
Erwin de Vries - Ingelijste gemengde techniek: "Naakte vrouw" - 1997
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren
Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982
Paul Permeke - Olieverf op board: 'Woonwagens' - 1959
Pepe Gregoire - Pépé Grégoire SCHADUW (2 figuren) BRONS graniet sokkel + Boek 1998
Jelle Hoogstra - Gemengde Techniek - Naakte Vrouw
Map Musch - GROOT LIGGEND VEULEN BRONS zwaar ca 60 KG unica
Eric Claus - Eric Claus - De Wachter (Ruiter met lans te paard) voor de Nederlandse Bank 1983
Dick Karman - Planeet van Tangy - surrealistisch schilderij van Zaanse Schilder
Eja Siepman van den Berg - Staande (armen omhoog)
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst)
Corneille - Reclining female nude and a bird (Liggend vrouwelijk naakt en een vogel)
Toon Koster - expressionistisch werk
Dirk Meesters - Mooi omstreeks 1930 geschilderd olieverf "rustend span paarden" gesigneerd
Herman Brood - Grote jaren 80 Zeefdruk "nina Hagen" met zwarte stift gesigneerd oplage 150
Günter Tollmann - abstract olieverf 1985 in een handgemaakte KWH lijst
Jozef Neuhuys - landschap - tekening uit ca. 1875
Doris Groeneveld - abstract landschap - olieverfschilderij
Anneke van der Mandele - Stoeltjes
Corneille - Antieke litho gesigneerd : Errance, 1963
Corneille - Terragrafie op canvas Vliegende vis ingelijst - Cobra
71 - Een paar 18 karaats geelgouden leeuwen oorstekers
27 - 14 karaats geelgouden vintage ring met rechthoekige turquoise steen
12 - 14 karaats geelgouden holle koord collier
14 - 18 karaats geelgouden massieve gourmet armband
17 - 14 karaats witgouden tennis armband met diamant ca 2.50 crt rosé briljant
32 - Een paar 14 karaats geelgouden holle oorringen versierd met steek gravuren
Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
38 - 18 karaats geelgouden drie rijen S-schakel collier van het merk UNO-A-ERRE
44 - Een paar 14 karaats geelgouden holle oorringen
51 - Eerste gehalte zilveren vergulden koningscollier
59 - 20 karaats geelgouden armband met rode kunststof kern
68 - 14 karaats bicolor gouden ring met diamant ca 0.25 crt briljant