3. Specials
  5. Etsen & Gravures Special

Etsen & Gravures Special

Het thema van deze veilingspecial is diepdruk: etsen, gravures, droge naald en aquatints. Bij deze techniek wordt een metalen drukplaat gebruikt waarin kleine verdiepte uitsparingen, bijvoorbeeld een met naald getekende voorstelling, de inkt vasthouden. Bij een ets of aquatint wordt de tekening eerst via zuurwerking ingebeten. Diepdruk kent een lange traditie in de Kunstgeschiedenis. Zo was Rembrandt van Rijn een meester in deze techniek.

Kreel Daamen - Ets, In den regenboog - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Kreel Daamen (1916-1993) Nederlands Ets, In den regenboog - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Ets, Riviergezicht met boot en molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924) Nederlands Ets, Riviergezicht met boot en molen - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Aat Verhoog - Ets, Ruiter te paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Ets, Ruiter te paard - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Hendrick Goltzius - Gravure, Portret van Dirck Volckertcz. Coornhert - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Hendrick Goltzius (1558-1617) Nederlands Duits Gravure, Portret van Dirck Volckertcz. Coornhert - Ingelijst
Techniek Gravure
Afmetingen 79.5 x 67.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Frederick Bloemaert - Oude ets naar Abraham Bloemaert, Mozes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Frederick Bloemaert (1614-1690) Nederlands Oude ets naar Abraham Bloemaert, Mozes - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Frederick Bloemaert - Oude ets naar Abraham Bloemaert, Aaron - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Frederick Bloemaert (1614-1690) Nederlands Oude ets naar Abraham Bloemaert, Aaron - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Ger Lataster - Kleurenets, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Kleurenets, Abstracte compositie - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 71.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Reinier Lucassen - Ets, Idol - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Ets, Idol - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 58 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Wilfred Voet - Ets/aquatint, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Wilfred Voet (1935) Nederlands Ets/aquatint, Landschap - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ronald Tolman - Ets, Figuren bij kaarslicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets, Figuren bij kaarslicht - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 47 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Frans Hogenberg - Ets, Afkondiging van het tweede generaal Pardon - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Frans Hogenberg (1538-1590) Nederlands Belgisch Duits Ets, Afkondiging van het tweede generaal Pardon - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 45.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Ronald Tolman - Ets en aquatint, Groep mensen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets en aquatint, Groep mensen - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Guillaume Le Roy - Ets, Abstracte compositie met halve cirkels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Ets, Abstracte compositie met halve cirkels - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Ger Lataster - Ets, Wasdag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Ets, Wasdag - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Henri Jacobs - Ets, Mehfom, Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Henri Jacobs (1957) Nederlands Ets, Mehfom, Ingelijst (Groot)
Techniek Ets
Afmetingen 119.5 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Cor van der Woerd - Ets, Kloosterstraat Tilburg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Ets, Kloosterstraat Tilburg - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 53.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40