3. Specials
  5. Volledig Abstract Special

Volledig Abstract Special

In deze Special vinden we werken die volledig Abstract zijn zonder directe weergave van de zichtbare werkelijkheid zijn. In plaats daarvan is gebruikt gemaakt van vormen, kleuren, lijnen en texturen om een compositie te creëren die onafhankelijk is van beelden uit de echte wereld.

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kan zowel origineel werk (schilderijen, tekeningen) als grafiek en driedimensionaal werk worden aangeboden binnen, mits ze binnen het thema van deze Special passen.

Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Hans Köhler Computer Art, zeefdruk
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 350!
Jean-Jacques Bauweraerts (1953) Belgisch Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel kopen? Bied vanaf 695!
Antonia Lambelé (1943) Belgisch Engels Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
Ingelijst Op Spieraam
€ 695
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
€ 40
Fon Klement - Litho - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Angus Fairhurst - Unprinted, foto-ets met aquatint (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Angus Fairhurst (1966-2008) Engels Unprinted, foto-ets met aquatint (groot)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 97 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Han Jansen - Sloot gekleurd, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 450!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands Sloot gekleurd, olieverf op doek (groot)
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 450
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
€ 50
Jan Cremer - Composition Nr. 1, litho (1960, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 800!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Composition Nr. 1, litho (1960, kleine oplage)
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Jan Montyn - Gebied van ons bestaan, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gebied van ons bestaan, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Peter Struycken - Geometrisch abstract (1966), zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Peter Struycken (1939) Nederlands Geometrisch abstract (1966), zeefdruk
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Dennis Olsen - Composition, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941) Composition, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 55 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Jan Prins - Meer licht, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jan Prins (1956) Nederlands Meer licht, ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Voss - Compositie, litho kopen? Bied vanaf 49!
Jan Voss (1936) Duits Frans Compositie, litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Geni Peter - Compositie (1958), gouache kopen? Bied vanaf 250!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands Compositie (1958), gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Abstracte gebeurtenis | uit 'Formatie' kopen? Bied vanaf 249!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Abstracte gebeurtenis | uit 'Formatie'
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
David Roth - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 150!
David Roth (1942) Amerikaans Geometrisch abstract, zeefdruk
Afmetingen 75 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Harrie Gerritz - Zeefdruk - 1993 kopen? Bied vanaf 60!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zeefdruk - 1993
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Abstracte compositie - uit portfolio "Formatie" kopen? Bied vanaf 249!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Abstracte compositie - uit portfolio "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Gerrit Hendrik Breetvelt - Ingelijste gemengde techniek op papier: abstract - 1963 kopen? Bied vanaf 350!
Gerrit Hendrik Breetvelt (1896-1982) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op papier: abstract - 1963
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Schoonhoven - Abstracte ordening - uit portfolio "Formatie" kopen? Bied vanaf 249!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Abstracte ordening - uit portfolio "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Jan Schoonhoven - Structureel abstract - uit "Formatie" kopen? Bied vanaf 249!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Structureel abstract - uit "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Adine Engelman - 2x olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 299!
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 299
Adine Engelman - Karakter d11, monotype (unica) kopen? Bied vanaf 75!
Adine Engelman (1937) Nederlands Karakter d11, monotype (unica)
Techniek Monotype
Afmetingen 80 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Pierre van Soest - Abstracte aquarel in tentoonstellingscatalogus - 1963 kopen? Bied vanaf 90!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Abstracte aquarel in tentoonstellingscatalogus - 1963
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Simon Vinkenoog - geen titel kopen? Bied vanaf 325!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Afmetingen 75 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150