Antiek456
  5. Antiek456

Antiek456

Lid sinds 2023 / Bocholt, België

5 aangeboden items / 1 verkochte items

Irene Sormani-Visser - aquarel kopen? Bied vanaf 125!
Irene Sormani-Visser Nederlands aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 53 x 53 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Techniek Aquarel
Afmetingen 53 x 53 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Techniek Aquarel
Afmetingen 53 x 53 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Irene Sormani-Visser - een vrouw kopen? Bied vanaf 150!
Irene Sormani-Visser Nederlands een vrouw
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Irene Sormani-Visser - meerder vrouwen kopen? Bied vanaf 175!
Irene Sormani-Visser Nederlands meerder vrouwen
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175