Lid sinds 2024 / Brummen, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 66 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |