DickHaan
  5. DickHaan

DickHaan

Lid sinds 2024 / Linschoten, Nederland

8 aangeboden items / 13 verkochte items

Bartholdus Wicheringe - Groninga Dominium kopen? Bied vanaf 150!
Bartholdus Wicheringe (1589-1652) Nederlands Groninga Dominium
Techniek Gravure
Afmetingen 67 x 78 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Agnes van Eupen - Landschap kopen? Bied vanaf 75!
Agnes van Eupen (1945) Nederlands Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 74 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Yvonne Visser - Gladiool kopen? Bied vanaf 75!
Yvonne Visser (1954) Nederlands Gladiool
Techniek Aquarel
Afmetingen 72 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Anton Rooskens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 275!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Trijnie Wubbolt - Mensen kopen? Bied vanaf 80!
Trijnie Wubbolt (1956) Nederlands Mensen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Tjeerd Bottema - Friesland bij Nacht kopen? Bied vanaf 65!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Friesland bij Nacht
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65