Felineboon
  5. Felineboon

Felineboon

Lid sinds 2024 / Epse, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Howard Hilder - Ets naar schilderij van Anton Mauve kopen? Bied vanaf 40!
Howard Hilder (1866-1935) Amerikaans Engels Ets naar schilderij van Anton Mauve
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 40