FonsMaaike
  5. FonsMaaike

FonsMaaike

Lid sinds 2024 / Hoek, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Paul De Cocker - Litho Dame uit de bloem kopen? Bied vanaf 40!
Paul De Cocker (1937) Belgisch Litho Dame uit de bloem
Techniek Potlood
Afmetingen 44 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Techniek Potlood
Afmetingen 44 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40