HDietz
  5. HDietz

HDietz

Lid sinds 2024 / Rijswijk, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Piet Bokelaar - Balletdanseres kopen? Bied vanaf 150!
Piet Bokelaar (1919-1996) Nederlands Balletdanseres
Afmetingen 83 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Dirk van Driest - Zigeunerdame kopen? Bied vanaf 350!
Dirk van Driest (1889-1989) Nederlands Amerikaans Zigeunerdame
Afmetingen 94 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 350