Lid sinds 2024 / Alkmaar, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 90 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |