JSenNG
  5. JSenNG

JSenNG

Lid sinds 2024 / Hoevelaken, Nederland

4 aangeboden items / 1 verkochte items

Katsuyuki Nishijima - shouka, merchant house, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze kopen? Bied vanaf 75!
Katsuyuki Nishijima (1945) Japans shouka, merchant house, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Katsuyuki Nishijima - sumiya, corner shop, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze kopen? Bied vanaf 75!
Katsuyuki Nishijima (1945) Japans sumiya, corner shop, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Katsuyuki Nishijima - shiroume, white plum, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze kopen? Bied vanaf 75!
Katsuyuki Nishijima (1945) Japans shiroume, white plum, moderne Japanse blockprint volgens eeuwenoude werkwijze
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jean Paul Vroom - Green Christ kopen? Bied vanaf 325!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands Green Christ
Afmetingen 114.5 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325