Johannfr
  5. Johannfr

Johannfr

Lid sinds 2024 / Noordwijk, Nederland

6 aangeboden items / 0 verkochte items

Wim van der Meij - Oud Poelgeest - Oegstgeest kopen? Bied vanaf 30!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Oud Poelgeest - Oegstgeest
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Fred Hansen - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 150!
Fred Hansen (1944-2005) Nederlands Ongetiteld
Afmetingen 86 x 161 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Francine van Hove - Vrouw liggend rugzijde kopen? Bied vanaf 50!
Francine van Hove (1942) Frans Vrouw liggend rugzijde
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Gerhard Nesvadba - Rivierlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Gerhard Nesvadba (1941) Duits Rivierlandschap
Afmetingen 46 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Patricia Larsen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 190!
Patricia Larsen Canadees Abstract landschap
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Ivan Lackovic Croata - Vier Seizoenen - Herfst kopen? Bied vanaf 20!
Ivan Lackovic Croata (1932-2004) Kroatisch Vier Seizoenen - Herfst
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20