Joke_Devoldere
  5. Joke_Devoldere

Joke_Devoldere

Lid sinds 2024 / Deerlijk, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief kopen? Bied vanaf 450!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch 6 wijnglazen Berncastel motief
Afmetingen 25 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 450
Godfried Theunynck - Pays de rêve kopen? Bied vanaf 250!
Godfried Theunynck (1944) Belgisch Droomland
Afmetingen 100 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250