Josetrentelman
  5. Josetrentelman

Josetrentelman

Lid sinds 2024 / Brummen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Corneille - Le chat e l’oiseau bleue kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le chat e l’oiseau bleue
Techniek Aquagravure
Afmetingen 72 x 116 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850