KampteL
  5. KampteL

KampteL

Lid sinds 2016 / LEIDEN, Nederland

1 aangeboden items / 4 verkochte items

Friso ten Holt - 'Rode zuringvelden' - aquarel 1973 kopen? Bied vanaf 375!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands 'Rode zuringvelden' - aquarel 1973
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375