Luc_Braspenningx
  5. Luc_Braspenningx

Luc_Braspenningx

Lid sinds 2024 / Schoten, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Juliaan Van Gaubergen - Kempens landschap kopen? Bied vanaf 40!
Juliaan Van Gaubergen (1921-1984) Belgisch Kempens landschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40