Lydiaverkade
  5. Lydiaverkade

Lydiaverkade

Lid sinds 2024 / Barendrecht, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Royal Copenhagen - Roomstelletje kopen? Bied vanaf 100!
Royal Copenhagen (1775) Deens Roomstelletje
Afmetingen 9 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Koninklijke Tichelaar Makkum - Snuisterijenbakje kopen? Bied vanaf 15!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Snuisterijenbakje
Afmetingen 2 x 11 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Koninklijke Tichelaar Makkum - Schalen kopen? Bied vanaf 100!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Schalen
Afmetingen 12 x 26 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 100
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - Kopjes en schotels kopen? Bied vanaf 100!
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa (1883) Nederlands Kopjes en schotels
Afmetingen 8 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100