Markt141
  5. Markt141

Markt141

Lid sinds 2024 / Ter Apel, Nederland

5 aangeboden items / 1 verkochte items

Ardalt-Delfia Ceramiche - Kaststel Ardalt Blue Delfia kopen? Bied vanaf 500!
Ardalt-Delfia Ceramiche Kaststel Ardalt Blue Delfia
Afmetingen 40 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Koninklijke Tichelaar Makkum - oude zeshoekige wandbordje (Workum) kopen? Bied vanaf 20!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands oude zeshoekige wandbordje (Workum)
Afmetingen 10 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Koninklijke Tichelaar Makkum - kleine wandbordjes kopen? Bied vanaf 50!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands kleine wandbordjes
Afmetingen 4 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Koninklijke Tichelaar Makkum - Kastvaas/dekselvaas kopen? Bied vanaf 75!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Kastvaas/dekselvaas
Afmetingen 31 x 17 cm (h x b)
€ 75
Koninklijke Tichelaar Makkum - 3 koninklijke Tichelaar Makkum borden kopen? Bied vanaf 30!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands 3 koninklijke Tichelaar Makkum borden
Afmetingen 4 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30