Lid sinds 2024 / Zaltbommel , Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 53 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 37 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |