Masterpiece
  5. Masterpiece

Masterpiece

Lid sinds 2020 / Maaseik, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Betty Jansma-Ijzerman - Bloemen kopen? Bied vanaf 70!
Betty Jansma-Ijzerman (1942) Nederlands Bloemen
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 70
Ludo Laagland - Paarde koets kopen? Bied vanaf 320!
Ludo Laagland (1923-2006) Belgisch Paarde koets
Afmetingen 90 x 151 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 320