Myurbanvintage
  5. Myurbanvintage

Myurbanvintage

Lid sinds 2024 / IJmuiden, Nederland

4 aangeboden items / 6 verkochte items

Niet of onleesbaar gesigneerd - Noppe Frans - in de winter kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Noppe Frans - in de winter
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Muziektent kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Muziektent
Afmetingen 24 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Willem Frederik Winter - verschillende RAI affiches kopen? Bied vanaf 29!
Willem Frederik Winter (1874-1958) Nederlands verschillende RAI affiches
Techniek Overig
Afmetingen 41 x 29 cm (h x b)
€ 29
Jan van Goethem - Bloemen in Vaas kopen? Bied vanaf 14!
Jan van Goethem (1930) Nederlands Bloemen in Vaas
Techniek Acryl
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 14