Jan van Heel (1898-1990)
Clown
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 62 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 875