Nasdaqtrader
  5. Nasdaqtrader

Nasdaqtrader

Lid sinds 2024 / Antwerpen, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 875!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Clown
Afmetingen 62 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Jan Cremer - Landschap, zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Landschap, zeefdruk
Afmetingen 110 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 295