Pat1961
  5. Pat1961

Pat1961

Lid sinds 2024 / ANTWERPEN, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Yu Mei Yuan - Woonkamer kopen? Bied vanaf 150!
Yu Mei Yuan (1975) Chinees Woonkamer
Techniek Acryl
Afmetingen 52 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Corry Ammerlaan - Trots op hetgeen je bereikt hebt, een kroon op je werk. kopen? Bied vanaf 100!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Trots op hetgeen je bereikt hebt, een kroon op je werk.
Techniek Verbronsd
Afmetingen 37 x 3 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100