Corneille (1922-2010) Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56.5 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 275