Frits Woudstra (1956) "drie koppen
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 49 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50