Renenauerna
  5. Renenauerna

Renenauerna

Lid sinds 2023 / Assendelft, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Frits Woudstra - "drie koppen kopen? Bied vanaf 50!
Frits Woudstra (1956) Nederlands "drie koppen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Sam Middleton - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands zonder titel
Afmetingen 41 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Voss - Kurzer Schauer kopen? Bied vanaf 125!
Jan Voss (1936) Duits Frans Kurzer Schauer
Techniek Offset
Afmetingen 30 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125