Alfons Blomme (1889-1979) Onder de Rialto-brug in Venetië
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 115