Steven10
  5. Steven10

Steven10

Lid sinds 2024 / Barendrecht, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Willem van Veldhuizen - [Stilleven met plant en suikerpot] kopen? Bied vanaf 245!
Willem van Veldhuizen (1954) Nederlands [Stilleven met plant en suikerpot]
Techniek Potlood
Afmetingen 66 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Kees van Bohemen - Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam kopen? Bied vanaf 39!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam
Afmetingen 72 x 43.5 cm (h x b)
€ 39