2e gehalte zilver 2e gehalte zilveren, 3-delig roomstel
Bied mee
Afmetingen | 8 x 23 x 9.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 264 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 190