Andrea69
  5. Andrea69

Andrea69

Lid sinds 2024 / Bochum, Duitsland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Anton Fichtl - Blumenvase kopen? Bied vanaf 80!
Anton Fichtl (1908) Duits Bloemenvaas
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Johan Peter ALLROGGEN - Hafenidyll kopen? Bied vanaf 150!
Johan Peter ALLROGGEN (1941) Duits Hafenidylle
Afmetingen 34 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150