Rik van Iersel (1961) 'Wild' - Kleurenlitho in Cobrastijl - Nieuwstaat
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Huidig bod
€ 10
1 bieding