artaud
  5. artaud

artaud

Lid sinds 2002 / Berlin, Duitsland

107 aangeboden items / 2059 verkochte items

Otto Heinrich Strohmeyer - 2 Lithographien nach dem “Sklaventanz” und “Humoreske” 1919 Handsigniert kopen? Bied vanaf 110!
Otto Heinrich Strohmeyer (1895-1967) Duits 2 litho's naar de “Slave Dance” en “Humoresque” 1919 Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 23.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Gerd Danigel - Heimweh nach '89 - NUOVA BERLIN signiert AluDibond kopen? Bied vanaf 325!
Gerd Danigel (1959) Duits Heimweh nach '89 - NUOVA BERLIN signiert AluDibond
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 325
Gerd Danigel - U Bahnhof Dimitroffstraße berlin 1984 (Heute Eberswalder Straße) kopen? Bied vanaf 350!
Gerd Danigel (1959) Duits U Bahnhof Dimitroffstraße berlin 1984 (Heute Eberswalder Straße)
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 350
Robert Rehfeldt - Erschlossene Formen - rare Orig Lithographie handsigniert kopen? Bied vanaf 159!
Robert Rehfeldt (1931-1993) Duits Ontwikkelde vormen - zeldzame originele lithografie, handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Martin Schwarz - KUBISTISCHE PICASSO MONA LISA -Martin SCHWARZ 1998 Handsignierter Orig.Siebdruck kopen? Bied vanaf 95!
Martin Schwarz (1946) Zwitsers KUBISTISCHE PICASSO MONA LISA -Martin SCHWARZ 1998 Handgesigneerde originele zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Nuria Quevedo - Ereignis - Erschlossene Formen - rare Orig Lithographie handsigniert kopen? Bied vanaf 190!
Nuria Quevedo (1938) Duits Spaans Ontwikkelde vormen - zeldzame originele lithografie, handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190