Lid sinds 2002 / Berlin, Duitsland
107 aangeboden items / 2059 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Drager | Karton |
Techniek | Pen (Inkt) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 23.5 x 18.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Dibond |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Dibond |
Techniek | Ets/Aquatint |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |