Konrad Klapheck (1935) Davis Cup 1983 - Gesigneerd en genummerd (8/150)
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 93 x 73.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 758