Krijono (1951-2011) Raja Harimau
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 105 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.500