bartvanasperdt
  5. bartvanasperdt

bartvanasperdt

Lid sinds 2023 / Wijk bij Duurstede, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Corneille - prachtcadeau feestdagen: puntgaaf bord en 4 puntgave bijpassende onderzetters kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch prachtcadeau feestdagen: puntgaaf bord en 4 puntgave bijpassende onderzetters
Afmetingen 30 x 30 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65
Alphons Freijmuth - Salomee kopen? Bied vanaf 100!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Salomee
Afmetingen 67 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100