Corneille (1922-2010) prachtcadeau feestdagen: puntgaaf bord en 4 puntgave bijpassende onderzetters
Bied mee
Afmetingen | 30 x 30 x 1 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 65