Beda2109
  5. Beda2109

Beda2109

Lid sinds 2023 / Heerhugowaard, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Ton Schulten - Zonnebergweg kopen? Bied vanaf 50!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zonnebergweg
Techniek Offset
Afmetingen 73 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Suhl - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 30!
Jan Suhl (1868-1945) Nederlands Boerderij aan het water
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Hans Wiesman - Planten en Bloemen kopen? Bied vanaf 30!
Hans Wiesman (1918-1988) Nederlands Planten en Bloemen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30