Lid sinds 2018 / AMSTELVEEN, Nederland
5 aangeboden items / 63 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 84 x 104 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 25 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 24 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 18 x 13 cm (h x b) |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 10 x 7.9 cm (h x b) |