Hutschenreuther (1814) Miniatur weinachtskugeln
Bied mee
Afmetingen | 30 x 23 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 120
Lid sinds 2024 / Woudenberg, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items