Berry
  5. Berry

Berry

Lid sinds 2016 / NIEUWERKERK AD IJSSEL, Nederland

9 aangeboden items / 29 verkochte items

Jan Schaeffer - Boerderij met bloesembomen kopen? Bied vanaf 225!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Boerderij met bloesembomen
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Jan Schaeffer - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 225!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Hindeloopen
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Jan Schaeffer - Zierikzee kopen? Bied vanaf 245!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Zierikzee
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Jan Schaeffer - Groothoofd Dordrecht kopen? Bied vanaf 300!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Groothoofd Dordrecht
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Jan Schaeffer - Stilleven met koperen ketel kopen? Bied vanaf 350!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Stilleven met koperen ketel
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Schaeffer - De Muurhuizen van Amersfoort kopen? Bied vanaf 175!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands De Muurhuizen van Amersfoort
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 175
Jan Schaeffer - Prins Hendrikkade A'dam kopen? Bied vanaf 380!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Prins Hendrikkade A'dam
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Jan Schaeffer - Vlootschouw Dordrecht 2006 kopen? Bied vanaf 290!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Vlootschouw Dordrecht 2006
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 290
Jan Schaeffer - Boerderij kopen? Bied vanaf 70!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Boerderij
Techniek Aquarel
Afmetingen 44 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70