Cor Emondt Landweg in de winter.
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 35 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 35