Lid sinds 2022 / Poppel , België
6 aangeboden items / 60 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 56 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 56 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 107 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 51 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 66.5 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |